Universiteit Leiden

nl en

Faculteitsraad

De Faculteitsraad W&N is het medezeggenschapsorgaan van onze faculteit, dat als taak heeft het Faculteitsbestuur kritisch te volgen, het van advies te voorzien en soms mee te beslissen over belangrijke onderwerpen. Zowel personeelsleden als studenten zijn vertegenwoordigd. Tijdens de facultaire verkiezingen wordt er bepaald wie er in de Faculteitsraad zitting nemen. Maandelijks komen het Faculteitsbestuur en de Raad bijeen om onderwerpen zoals financiƫn, personeelsbeleid, onderwijs en facilitaire diensten te bespreken. Ook vraagt de Raad dan opheldering over vragen die er in de faculteit leven en zoeken we naar oplossingen van die vragen.

Als u meer informatie wilt, andere vragen hebt of ontevreden bent over een bepaalde situatie op de faculteit, neem dan contact met ons op via FWN-FR@science.leidenuniv.nl.

Agenda en notulen van de Faculteitsraad W&N vindt u op de Faculteitsraadpagina op de studentenwebsite (selecteer eventueel een W&N-opleiding om de faculteitstab te kunnen zien).

Leden Faculteitsraad 2018/2019

Personeelsleden
Marcellus Ubbink
Instituut: LIC
Sylvestre Bonnet
Instituut: LIC
Erik Danen
Instituut: LACDR
Daniela Kraft
Instituut: LION
Thecla Meyknecht
Instituut: LACDR
Sander Hille
Instituut: MI
Klaas Vrieling
Instituut: IBL
Studenten
Feeke Linders
E-mail: f.l.l.linders@umail.leidenuniv.nl
Hidde Kehrer 
E-mail: h.s.kehrer@umail.leidenuniv.nl
Jos van der Sterre
E-mail: j.m.van.der.sterre@umail.leidenuniv.nl
Marten Holm 
E-mail: m.k.a.holm@umail.leidenuniv.nl
Sam Melief
E-mail: s.e.melief@umail.leidenuniv.nl
Sebastiaan Jonker
E-mail: s.f.d.jonker@umail.leidenuniv.nl

Stefan Achterhof
E-mail: s.achterhof@umail.leidenuniv.nl

Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie