Universiteit Leiden

nl en

Studentencentrum Plexus en Universiteitswinkel

Plexus is Latijn voor zenuwknoop: een verzamelpunt en ontmoetingsplek. Onze doelstelling is het leveren van optimale dienstverlening aan studenten van de Universiteit Leiden. Zij vinden in Plexus onder andere de balies van het Studenteninformatiecentrum, de Universiteitswinkel, studiezalen, vergaderruimtes, een fitnessvoorziening en andere studentondersteunende faciliteiten, zoals de ombudsfunctionaris, career service, studentendecanen en -psychologen. Ook vinden veel studentenorganisaties er onderdak. Daarnaast is er het International House met een Common Room en zijn er meerdere internationaal georiënteerde studentenorganisaties gehuisvest. Voor studenten met een vluchtelingachtergrond heeft Plexus het Meeting Point.

Contact
 

Hoofd

Danjo Raijer
+31 71 527 7280
d.raijer@sea.leidenuniv.nl

Plexus beheer

Studentencentrum Plexus
Kaiserstraat 25
2311 GN Leiden
+31 71 527 8008 (zaalverhuur)
beheer@plexus.leidenuniv.nl

Universiteitswinkel

Studentencentrum Plexus
Kaiserstraat 25
2311 GN Leiden
+31 71 527 7900
Webshop
uwinkel@sea.leidenuniv.nl

Openingstijden
Maandag: 10.30 - 17.00
Dinsdag t/m vrijdag: 9.00 - 17.00

Secretariaat

 

Els Gips-Lalloesingh
+31 71 527 80 08
e.p.gips@sea.leidenuniv.nl

Contactpersoon studentenorganisaties

 

Anita de Bruijn
+31 71 527 11 66
a.c.m.de.bruijn@sea.leidenuniv.nl

Operationeel technicus & coördinator telefonie

Frans van der Meer
+31 71 527 3010 
f.van.der.meer@sea.leidenuniv.nl

Coördinator BHV & huismeester

Remko Mikkenie
+31 71 527 11 42
r.mikkenie@sea.leidenuniv.nl

Huismeesters

Thierry Boxmeer
 +31 71 527 30 10
t.boxmeer@sea.leidenuniv.nl

 

Rob van Kasterop
+31 71 527 30 10
r.m.van.kasterop@sea.leidenuniv.nl

 

Jacob Meyer
+31 71 527 30 10
j.w.meyer@sea.leidenuniv.nl

 

Reinout Spaans
+31 71 527 30 10
r.s.spaans@sea.leidenuniv.nl

 

Dave Zwart
+31 71 527 30 10
d.j.zwart@sea.leidenuniv.nl

 

Thomas Beukers
+31 71 527 30 10
t.f.beukers@sea.leidenuniv.nl

 

Daantje Donninger
+31 71 527 30 10
d.c.donninger@sea.leidenuniv.nl

 

Vera van Keulen
+31 71 527 30 10
v.h.m.van.keulen@sea.leidenuniv.nl

 Meer informatie

Deze website maakt gebruik van cookies.  Meer informatie.