Universiteit Leiden

nl en

Studentencentrum Plexus en Universiteitswinkel

Plexus is Latijn voor zenuwknoop: een verzamelpunt en ontmoetingsplek. Onze doelstelling is het leveren van optimale dienstverlening aan studenten van de Universiteit Leiden. Zij vinden in Plexus onder andere de balies van het Studenteninformatiecentrum, de Universiteitswinkel, studiezalen, vergaderruimtes, een fitnessvoorziening en andere studentondersteunende faciliteiten, zoals de ombudsfunctionaris, career service, studentendecanen en -psychologen. Ook vinden veel studentenorganisaties er onderdak. Daarnaast is er het International House met een Common Room en zijn er meerdere internationaal georiënteerde studentenorganisaties gehuisvest. Voor studenten met een vluchtelingachtergrond heeft Plexus het Meeting Point.

Contact
 

Hoofd

Danjo Raijer
+31 71 527 7280

Plexus Beheer

Plexus Student Centre
Kaiserstraat 25
2311 GN Leiden
+31 71 527 8008 (zaalverhuur)
beheer@plexus.leidenuniv.nl

University Shop

Plexus Student Centre
Kaiserstraat 25
2311 GN Leiden
+31 71 527 7900
www.universityshopleiden.nl
uwinkel@sea.leidenuniv.nl

Openingstijden

Maandag: 10.30 - 17.00
Dinsdag t/m vrijdag: 9.00 - 17.00

Secretariaat

 

Els Gips-Lalloesingh
+31 71 527 80 08
e.p.gips@sea.leidenuniv.nl

Contactpersoon studentenorganisaties

 

Anita de Bruijn
+31 71 527 11 66
a.c.m.de.bruijn@sea.leidenuniv.nl

Operationeel technicus

Frans van der Meer
+31 71 527 3010 
f.van.der.meer@sea.leidenuniv.nl

Coördinator telefonie & huismeester

Alice Bisschop 
+31 71 527 30 10
a.bisschop@sea.leidenuniv.nl

Coördinator BHV & huismeester

Remko Mikkenie
+31 71 527 11 42
r.mikkenie@sea.leidenuniv.nl

Huismeesters

Ferdi Mintes 
+31 71 527 3010 
f.a.mintes@sea.leidenuniv.nl

 

Thierry Boxmeer
 +31 71 527 30 10
t.boxmeer@sea.leidenuniv.nl

 

Sander Teuchies
 +31 71 527 30 10
s.s.teuchies@sea.leidenuniv.nl
 
Boray Kutlu
 +31 71 527 30 10
b.kutlu@sea.leidenuniv.nl
 
Joep Oonk
+31 71 527 30 10
j.w.oonk@sea.leidenuniv.nl
 
Jacob Meyer
+31 71 527 30 10
j.w.meyer@sea.leidenuniv.nl
 
Rick van den Boomgaard
+31 71 527 30 10
r.van.den.boomgaard@sea.leidenuniv.nl

Domien te Boome
+31 71 527 30 10
d.d.te.boome@sea.leidenuniv.nl

 

 Meer informatie

Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie