Universiteit Leiden

nl en

International Relations

De afdeling International Relations bevordert en organiseert internationale studentenmobiliteit. Zij verzorgt de toelating en begeleiding van internationale uitwisselings studenten die naar Leiden en Den Haag komen, adviseert Leidse studenten over studeren in het buitenland en beheert beurzen voor zowel Leidse studenten die naar het buitenland gaan, als internationale studenten die bij de Universiteit Leiden komen studeren.

Daarnaast beheert de afdeling internationale uitwisselings- en samenwerkingsovereenkomsten, en adviseert zij faculteiten over internationale samenwerking en EU-onderwijssubsidies.

Contact

Afdelingshoofd IR & Institutional Coordinator Erasmus

Hung-Wah Lam
+31 71 527 3325
h.w.lam@sea.leidenuniv.nl

Coördinator EuroScholars Program

Usha Mohunlol
u.c.mohunlol@sea.leidenuniv.nl
Website EuroScholars

Senior International Relations Officer

Carine de Wilde
c.h.v.de.wilde@sea.leidenuniv.nl
Beleidsmedewerker Internationalisering Sander Breeuwer
s.t.breeuwer@sea.leidenuniv.nl
Subsidieadviseur

Theodore Poumpalov

t.m.poumpalov@sea.leidenuniv.nl

 

Subsidiemedewerker Onderwijs

Ivo Bles 
+31 6 2829 8908
i.j.bles@sea.leidenuniv.nl
Housingmedewerker

Liesbeth van de Vijver
l.m.a.m.van.de.vijver@sea.leidenuniv.nl

Postadres

Pieterskerkhof 6
2311 SR Leiden

Bezoekadres

Gravensteen
Pieterskerkhof 6
2311 SR Leiden
+31 71 527 7445

 

Deze website maakt gebruik van cookies.  Meer informatie.